Aktualności

Życzenia świąteczne

20-12-2016| MS

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia z całego serca życzymy Państwu by był to czas wyjątkowy, spędzony w rodzinnej atmosferze, pełen nadziei i radości - właściciele i pracownicy PPH Klimeko

więcej

Klimeko z certyfikatem Wzorowa Firma

10-11-2016| MS

W miniony weekend nasza firma otrzymała kolejne już w tym roku wyróżnienie. W trakcie uroczystej gali jaka odbyła się w pałacu Poznańskiego w Łodzi, nad którą patronat objęli Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Wojewoda Łódzki certyfikat WZOROWA FIRMA z rąk organizatorów konkursu odebrali właściciele firmy. To już kolejne wyróżnienie dla naszej firmy, które otrzymaliśmy za wysokie standardy obowiązujące w zakładzie oraz jakość produktów. Warte podkreślenie jest również to, że nagrodę tę otrzymaliśmy jako jedyna przetwórnia mleka w woj. łódzkim. Także gmina Zduńska Wola na terenie której znajduje się nasza firma otrzymała wyróżnienie Wzorowa Gmina w kategorii lider oświaty.

więcej

Tygiel smaku dla mleka zsiadłego

17-10-2016| MS

W trakcie minionych targów Natura Food kapituła konkursu Tygiel Smaku przyznała wyróżnienie mleku zsiadłemu i uznała go najlepszym w kategorii produktów mlecznych i uhonorowała go nagrodą Tygielek Smaku.


Nagroda w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów Perła 2016

26-09-2016

W niedzielę 23 września kapituła konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów uznała nasz ser twarogowy "Tworóg Chudy" za najlepszy polski regionalny produkt żywnościowy i uhonorowała go nagrodą Perły.


więcej

strzałka biała strzałka szara