Aktualności

Nagroda główna w X edycji wojewódzkiego konkursu produktów tradycyjnych Tygiel Smaków dla Jogurtu naturalnego 9%

19-10-2017| ms

W trakcie targów Natura Food w Łodzi nasz Jogurt naturalny 9% otrzymał nagrodę główną w konkursie produktów tradycyjnych Tygiel smaków. Jest to już piąty tygiel jaki otrzymaliśmy ale pierwszy jako zwycięzca nagrody głównej. W poprzednich latach otrzymywaliśmy tygle za: masło, tworóg wędzony, tworóg chudy oraz mleko zsiadłe.

więcej

Masło Extra Klimeko ze znakiem "Jakość Tradycja" na kolejne 3 lata

01-07-2017| ms

Z przyjemnością informujemy, że nasze masło pomyślnie przeszło kontrolę na zgodność procesu produkcji ze specyfikacją zatwierdzoną na posiedzeniu Kapituły Znaku Jakościowego "Jakość Tradycja". Dzięki temu przez kolejne trzy lata będziemy mogli nadal posługiwać się znakiem Jakość Tradycja przy etykietowaniu masła.

więcej

Klimeko z certyfikatem Wzorowa Firma

10-11-2016| MS

W miniony weekend nasza firma otrzymała kolejne już w tym roku wyróżnienie. W trakcie uroczystej gali jaka odbyła się w pałacu Poznańskiego w Łodzi, nad którą patronat objęli Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Wojewoda Łódzki certyfikat WZOROWA FIRMA z rąk organizatorów konkursu odebrali właściciele firmy. To już kolejne wyróżnienie dla naszej firmy, które otrzymaliśmy za wysokie standardy obowiązujące w zakładzie oraz jakość produktów. Warte podkreślenie jest również to, że nagrodę tę otrzymaliśmy jako jedyna przetwórnia mleka w woj. łódzkim. Także gmina Zduńska Wola na terenie której znajduje się nasza firma otrzymała wyróżnienie Wzorowa Gmina w kategorii lider oświaty.

więcej

strzałka biała strzałka szara